Redacties

Relevante informatie kunt u direct sturen naar de redacties. Zie onderstaande lijst voor het bijbehorende (algemene) redactie-emailadres. Mocht het programma er niet bij staan, dan kunt u een mail sturen naar het algemene adres info@ntr.nl

 

80 jaar Oorlog80jaaroorlog@ntr.nl
Andere Tijdenanderetijden@ntr.nl
Avondconcertavondconcert@ntr.nl 
Beste Vrienden Quizbestevriendenquiz@ntr.nl
De Buitendienstdebuitendienst@ntr.nl 
City Folkinfo@ntr.nl
Co live!co@radio6.nl
College Tourcollege.tour@ntr.nl
Danny in de buitenwijkeninfo@ntr.nl
Diskotabelvia radio4.nl/contact
DREAM SCHOOLinfo@ntr.nl
Earth's natural wondersinfo@ntr.nl
Focusinfo@npofocus.nl
Full Proofalgemeen.klokhuis@ntr.nl
De Grote Geschiedenisquizinfo@ntr.nl
Hier zijn de Van Rossemsinfo@ntr.nl
Een Hollander in Parijsinfo@ntr.nl
Iedereen verlichtinfo@ntr.nl
Kijken in de Zielinfo@ntr.nl
Het Klokhuisalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Knoopgalainfo@ntr.nl
KORT!/Korte Filmdrama@ntr.nl
Kunststof Radiokunststof@ntr.nl
Kwestieskwesties@ntr.nl
Mangiare!mangiare@ntr.nl
MetMichielmichiel@3fm.nl
De Nieuwe MaanDenieuwemaan@ntr.nl
Nieuws en Conieuwsenco@nos.nl
Nieuwsuurnieuwsuur@nieuwsuur.nl
NPO Culturapers@cultura.nl
NTR ZaterdagMatineezaterdagmatinee@ntr.nl
O Mijn Hemelinfo@ntr.nl 
Opera Live (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium Wittemanpodiumwitteman@ntr.nl
RadioDocredactie@npodoc.nl
Schooltvschooltv@ntr.nl
Sesamstraatsesamstraat@ntr.nl
Het Sinterklaasjournaalinfo@ntr.nl
SKAMskam@ntr.nl
Studio Snuggerstudiosnugger@ntr.nl
Toms Engelandinfo@ntr.nl
Top 2000top2000@radio2.nl
Het Uur van de Wolfinfo@ntr.nl
Verborgen Verledeninfo@ntr.nl
Vetgelukkiginfo@ntr.nl
Welkom in de 80-jarige oorloginfo@ntr.nl
Zapp Weekjournaalinfo@ntr.nl