Gezocht: queer familie voor een social media campagne

This Is My Family header

Voor een social video zijn we op zoek naar een queer familie. Dat kan in alle vormen: van stellen tot meeroudergezinnen, gekozen familie. Of jullie + je kat. 

This Is My Family is een internationale social campagne van EBU, waarin we de diversiteit van LGBTQIA+ families in Europa laten zien. We maken een korte video (ongeveer 30–60 seconde) waarin jullie als familie centraal staan. Echte verhalen, met ruimte voor liefde, herkenning en plezier. We filmen een stukje van jullie ochtendroutine bij jullie thuis: van opstaan tot de dag beginnen. Hoe ziet jullie dagelijks leven eruit? Wat maakt jullie gezin uniek? Klein, groot, luid, rustig: alles is welkom. Dit hoeft niet per se in de ochtend gedraaid te worden, dat kunnen we ook in scène zetten. 

Goed om te weten
We komen met een klein team bij jullie thuis langs om een stukje van jullie ochtend vast te leggen. Het is een kleinschalige productie met een klein team, maar wel een video met groot internationaal bereik.

We draaien in de week van 11 of 18 mei en er staat een vergoeding van €150 tegenover.

Lijkt het jullie mooi om mee te doen? Of ken je een gezin dat hier perfect bij past? Stuur dan een mail naar: socialmedia@ntr.nl.

Deel deze oproep