Page 8 - ntr2015-2016
P. 8
Jeugd
Diversiteit
2Doc: Suriname revisited
Bij Dino in de straat
Het Beste van 10 jaar Vals Plat De harde leerschool
Hollandse dromers Marokkaanse moeders
Dichtbij Nederland
Jörgen Raymann met de Nieuwe Nederlandse Compagnie
Kennis & Educatie Informatief
Kunst & Cultuur Bijlagen
Contact
1
7
7 7 8 8 8 9 8
9 11 15 19 29 37
Diversiteit 2015-2016 Jörgen Raymann komt vanaf eind oktober met
een nieuwe show op vrijdagavond. Jandino is op maandagavond terug met zijn hilarische comedy- quiz Bij Dino in de Straat. Vanaf januari 2016 heeft de NTR een nieuwe uitzendplek voor diversiteit- programma’s, en wel op de woensdagavond. Met onder andere de documentaireseries Hollandse dromers en De harde leerschool.
Lilian Gonçalves
2Doc: Suriname revisited
25 november, 23.00 uur, NPO 2
Op 25 november is het precies 40 jaar geleden dat Suriname onafhankelijk werd. Voor de Surinaamse juriste Lilian Gonçalves ging een droom in vervulling. Maar een paar jaar later sloeg die droom om in een nachtmerrie. Bij de militaire staatsgreep verloor ze haar broer en kort daarna bij de Decembermoorden haar man. Ze vluchtte naar
Compilatie Diversiteit
Nederland en bond een levenslange strijd voor gerechtigheid aan. Martijn Blekendaal volgt in deze documentaire Lilian Gonçalves als ze na jaren terugkeert naar Suriname in een laatste poging om het proces van de Decembermoorden nieuw leven in te blazen.
Bij Dino in de straat
vanaf 31 augustus iedere maandagavond, 22.15 uur, NPO 3
Na een succesvol eerste seizoen keert Jandino terug voor een tweede seizoen op de maandag-
Jandino Asporaat
Door op de hoofdstuknaam te klikken, gaat u direct naar het bewuste hoofdstuk
7