Sesamstraat
NPO ontdekknop

Redacties

Relevante informatie kunt u direct sturen naar de redacties. Zie onderstaande lijst voor het bijbehorende (algemene) redactie-emailadres. Mocht het programma er niet bij staan, dan kunt u een mail sturen naar het algemene adres info@ntr.nl

 

1 op straatvia contact op ntr.nl/1opstraat
5 jaar laterinfo@ntr.nl
Andere Tijdenanderetijden@ntr.nl
Beste Vrienden Quizbestevriendenquiz@ntr.nl
De Buitendienstdebuitendienst@ntr.nl 
City Folkinfo@ntr.nl
College Tourcollege.tour@ntr.nl
Dat ding van Tante Esinfo@menatwork.tv
Dichtbij Nederlanddichtbij.nederland@ntr.nl
De Dino Showinfo@menatwork.tv
Diskotabelvia radio4.nl/contact
De Dokter Corrie Showdoktercorrie@ntr.nl
Full Proofalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Het Groot Dictee der Nederlandse Taal info@ntr.nl
De Grote Geschiedenisquizinfo@ntr.nl
HoelaHoepinfo@ntr.nl
De Kennis van Nuinfo@ntr.nl
Kijken in de Zielinfo@ntr.nl
Het Klokhuisalgemeen.klokhuis@ntr.nl
Knetterende letterenpers@cultura.nl
KORT!/Korte Filmdrama@ntr.nl
Kunststof Radiokunststof@ntr.nl
Kwestieskwesties@ntr.nl
Mangiare!mangiare@ntr.nl
MetMichielmichiel@3fm.nl
Mijke & Co Live!co@radio6.nl of mijke@radio6.nl
De Nieuwe MaanDenieuwemaan@ntr.nl
Nieuwsuurnieuwsuur@nieuwsuur.nl
NPO Culturapers@cultura.nl
NTR Academieinfo@ntr.nl
NTR Boekenquizinfo@ntr.nl
NTR ZaterdagMatineeinfo@zaterdagmatinee.nl
Opera Live (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium (Radio 4)via radio4.nl/contact
Podium Wittemanpodiumwitteman@ntr.nl
RadioDocredactie@npodoc.nl
Raymann/Tante Esinfo@menatwork.tv
Schooltvschooltv@ntr.nl
Sesamstraatsesamstraat@ntr.nl
Het Sinterklaasjournaalinfo@ntr.nl
Studio Snuggerstudiosnugger@ntr.nl
Top 2000top2000@radio2.nl
Het Uur van de Wolfvia gastenboek op ntr.nl/uurvandewolf
Vals Platinfo@ntr.nl
Verborgen Verledeninfo@ntr.nl
De Wilde Keukendewildekeuken@ntr.nl
Winfrieds Woonkamerwinfriedswoonkamer@radio6.nl
Het Zandkasteelinfo@ntr.nl
Zapp Music Challengeinfo@ntr.nl
Zapp Weekjournaalinfo@ntr.nl